O nas

poziom-tagline-kolor

Po latach współpracy z maszynami serwującymi napoje i przekąski postanowiliśmy od nowa odkryć rynek dystrybutorów wody. Prawdą jest, że pomogli nam klienci poszukujący rozwiązań lepszych niż dotychczasowe. Naszym zdaniem popularne w kraju dystrybutory są niewygodne i niekorzystne finansowo. Czas na dużą zmianę!
Mając świadomość jak ważny jest stały dostęp do zdrowych napojów dokonujemy analizy sytuacji w naszym kraju. Odkryliśmy, że dominującym rozwiązaniem są wielkie butle z wodą. Woda do firm i domostw dostarczana jest w 25 kg zbiornikach (po kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych za sztukę). 

Z badań wynika, ze naklejka z górami i strumieniem na butli raczej wprowadza w błąd niż przedstawia prawdziwe źródło. Zachęcamy do lektury świeżej publikacji z magazynu „Business Insider Polska”.
Dzisiejsza technologia daje nam możliwość stworzenia zdrowego napoju u siebie- na miejscu- w firmie lub w domu. Nowoczesne filtry usuwają wszystkie bakterie i oczyszczają wodę z patogenów w 99.99%. Potwierdza to certyfikat i badania producenta. Dzięki krystalicznej czystości uzyskujemy dobry smak. Minusem wygodnej technologii jest trudna obsługa i wysoka cena urządzeń.

Legitymujemy się portfelem kilkudziesięciu klientów z całej Polski. Z przyjemnością wymieniamy fakt, że nigdy nie likwidowaliśmy źródła wody – za to często otwieramy kolejne w znanych już miejscach. Zgromadziliśmy kilka opinii od naszych wieloletnich partnerów (czyt. Media i rekomendacje).